Kvests "Zelta Armijas Eliksīrs "

Piedzīvojuma un Kvestu spēle ”Zelta Armijas Eliksīrs” tevi un tavus draugus ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet kara plosītajā Auchiburgas pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās- Vācu, Krievu, un Amerikāņu. Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos Pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas- būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko jūsu komandai būs jātiek galā. Atkarībā no sava izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk galvenajam mērķim- Hitlera Zelta Armijas Eliksīram, Staļina Slepenā Projekta Grāmatai vai Rūzvelta Kosmosa Programmas Melnajai Kastei. Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs novedīs pie nonākšanas ieslodzījumā! Savukārt mazliet veiksmes un izcils komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu, un dzīviem izkļūt no Pilsētas.

SVARĪGI!

 

*Kompānija ir tiesīga pieprasīt 40% priekšapmaksu ar rēķinu, kā garantiju, ka Jūs ieradīsities, spēles atcelšanas termiņš ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms spēles, un ja spēle tiek atcelta vēlāk, spēles apmaksu kompānija ir tiesīga neatgriezt!

*Lūgums ierasties vismaz 20 minūtes pirms rezervētā laika. Tu nevarēsi piedalīties spēlē, ja ieradīsies 15 minūtes pēc rezervācijās sākuma laika.

Vienkārša rezervācija!

Rezervē!

Rezervē jums ērtāko spēles laiku

Apstiprināts!

Sagaidi apstiprinājumu

Spēlē!

Baudi spēli!

Online rezervēšanas forma

Spēles reģistrācija nestrādā Internet Explorer, lūdzam, izmantot Chrome, Firefox vai etc.

Piedzīvojuma un Kvestu spēle ”Zelta Armijas Eliksīrs” tevi un tavus draugus ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet kara plosītajā Auchiburgas pilsētā, …

Zelta Armijas Eliksīrs 2 - 10

10:00 40 €12:00 40 €14:00 40 €16:00 40 €18:00 40 €

Cenu politika

Мēs nepieņemam uz vietas

EscapeTown Zelta Armijas Eliksīrs promo video


Jūs var ieinteresēt arī