Visas cenas ir norādītas EUR.
 
Maksājuma iespējas

Pirkumu var veikt mūsu web lapā ar karti (VISA, VISA Electron, Maestro и MasterCard) vai izmantojot Swedbank, SEB, Citadele, Nordea banku onlain maksājumu sistēmas.

Maksājums par spēli

Spēles rezervēšanas laikā dažām istabām ir iespēja samaksāt par spēli uzreiz, izmantojot iepriekš aprakstītos maksājuma veidus.

Kvesta kompānija ir tiesīga neatgriezt Jums apmaksu par veikto spēli, ja atceļat spēli tajā pašā dienā, kā arī, ja vēlaties pārcelt spēli uz citu dienu, tad kompānija ir tiesīga noteikt kādu sev ērtu termiņu, kad klients ir tiesīgs izmantot šo apmaksāto spēli (parasti 1 nedēļas laikā), uzņēmumiem (1 mēneša laikā). Ja nav ievēroti noteiktie termiņi, tad piedāvājums ar noteiktajiem termiņiem vairs nav spēkā! 

Dāvanu karte

Pēc pirkuma noformēšanas dāvanu karte tiks atsūtīta uz norādīto elektronisko pasta adresi. Ja karte nav saņemta obligāti paziņojiet-veicot zvanu +371 282 960 85 , vai rakstot pēc adreses info@escaperoommap.lv.

Dāvanu kartē ir norādīts slepenais kods, kuru var izmantot 1 reizi. Klients ir atbildīgs par koda saglabāšanu slepenībā.
EscapeRoomMap.lv administrācija nenes atbildību, ja kods bija pazaudēts jeb nozagts lietotāja vainas dēļ.

Savienot promo kodu atlaides piedāvājumus ar dāvanu karti ,nav iespējams.

Dāvanu kartes nessumējās! 1 dāvanu karte=1 kvesta spēle!

Spēli obligāti jāpasūta EscapeRoomMap.lv vietnē.

Apmeklējot spēli, kods jāuzrāda istabas administrācijas pārstāvim.