EscapeRoomMap.lv – tā ir vietne – Latvijas Escape Room ceļvedis (to istabu, vairums no kurām atrodas Rīgā). Katru dienu tiek atklāti arvien jauni un jaunas kvest-spēles, un drīz Rīga kļūs par vienu no pilsētām, kurā varēs izvēlēties kvestu jebkurai gaumei. Mūsu resurss ir radīts ar mērķi, palīdzētu jums ātrāk un ērtāk izdarīt savu izvēli.

Mūsu priekšrocības

 1. Visu populārāko Latvijas Escape Room istabu saraksts;
 2. Pieejama kārtošana pēc rezervācijas laika;
 3. Spēļu rezervācija tieši no mūs vietnes;
 4. Iespēja skatīt visu kvestu atrašanās vietu kartē;
 5. Unikāli atlaižu kuponi, tikai mūsu apmeklētājiem;

Mēs turpinām meklēt arvien jaunas Escape Room istabas un uzlabojam mūsu resursu, tā, lai jūs vienmēr varētu atrast aktuālāko informāciju par kvestiem, kuri dotajā brīdī ir atklāti, kā arī turpina savu darbību Latvijā.

Ko īsti nozīmē «Escape Room»?

Ja Jūs vēl līdz šim brīdim nezināta, kas ir Escape Room un nejaušā kārtā esiet nonācis mūsu vietnē, tad mēs tūlīt Jums pastāstīsim par to.

Izteiciens - “Escape Room” ir nācis no angļu valodas un tiek tulkots kā «izbēgt no istabas». Kā redzams nosaukumā, jūsu uzdevums – izkļūt no istabas. Varētu likties, kas gan var būt vienkāršāk par iziešanu no kādas telpas un, kas gan tur interesants?
Viss slēpjas tajā, ka Jums ir jāizkļūst nevis no vienkārši telpas, bet no istabas, kura ir pilna ar noslēpumiem un mīklām, katra ar savu tematiku, un dažreiz ar pilnīgu sižeta līniju! Šādu istabu radītāji bieži vien paveic īstus brīnumus, un, ieejot konkrētā telpā, Jūs pilnībā iegrimstat unikālajā atmosfērā un kļūstat par šī piedzīvojuma varoņiem.

Sižeti

Vienmēr esat vēlējies iejusties detektīva lomā un izmeklēt kādu lietu? Lūdzu! Jums patiks žanrs «detektīvs». Apnikusi ikdiena rutīna un vēlaties piedzīvot ko neparastu? Jums pieejamas mistikas un maģijas istabas. Vēlaties «pakutināt» nervus? Šausmu istabas gaida Jūs….
Šādu tematiku istabas ir ļoti daudz, un Jūsu ērtībai mūsu vietnē, mēs esam iedalījuši tās sekojošās kategorijās:

 • Detektīvs;
 • Maģija;
 • Vēsturiskās;
 • Šausmas;
 • Izbēgšana;
 • Laupīšana;
 • Sci-fi;
 • Mistika;

Izvēlieties jebkuru Jums iepatikušos žanru un ķerieties klāt aizraujošajai Latvijas Escape room istabu pasaules izzināšanai jau tūliņ!