Kopējā cena ar piegādi EUR


Ko uzdāvināt cilvēkam, kuram jau viss ir? Labākā dāvana šādās situācijās – tās ir spēcīgas emocijas un spilgti iespaidi!

Dāvanu karte no Escape Room Map – tā ir lieliska dāvana!

Spēles iekarojušas lielu popularitāti tādēļ, ka tas ir jauns atpūtas veids, kur kopā ar draugiem (parasti 2-5 cilvēki, bet katrai istabai ir savs limits), pielietojot izpētes un novērošanas spējas, attapību, vērību un visu uzmanību, jāizkļūst no slēgtas telpas stundas laikā. Šādu asu izjūtu mums bieži pietrūkst pelēkajā ikdienā!

Šāda dāvanu karte iepriecinās jebkuru cilvēku, jo pieejamo istabu tematiku klāsts ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Ikviens noteikti spēs atrast sev piemērotāko istabu –tādu, kas tuvāka sirdij!

Izmantojot ERM dāvanu karti iespējams apmeklēt istabas, kuru aprakstā pieejams dāvanu kartes simbols. Visu istabu saraksts, kurās iespējams izmantot ERM dāvanu kartes, pieejams zemāk.

Uzmanību!

Ja spēle maksās vairāk nekā dāvanu kartes nomināls, par to varēs piemaksāt uz vietas.

Ja spēle maksā mazāk, nekā ir norādīts dāvanu kartes nomināls, starpība netiek ieturēta vai atgriezta, dāvanu karte tiek izmantota uzreiz, uz vienu spēli. 

Dāvanu karti nepieciešams izmantot 6 mēnešu laikā!

Dāvanu kartes piedāvājuma reģistrācija nesummējas ar promo koda atlaidi istabai,(ja tāda ir),jo Jūsu gadījumā nepieciešams reģistrēt dāvanu sistēmā kā atsevišķu samaksas veidu! 

Dāvanu kartes nessumējās! 1 dāvanu karte=1 kvesta spēle!

Dāvanu karti var arī iegādāties izmantojot naudas pārskaitījumu, rakstot mums – par vēlmi iegādāties dāvanu karti (summa, maksātāja dati) uz e-pasta adresi info@escaperoommap.lv. Pēc e-pasta saņemšanas Jums tiks atsūtīts rēķins un pēc rēķina apmaksas - dāvanu karte.

Ja nepieciešams dāvanu karti pagarināt, to iespējams izdarīt, rakstot uz mūsu e-pasta adresi info@escaperoommap.lv  , un šī pakalpojuma maksa ir 8€, kas tiek piestādīta elektroniskā rēķina formātā.

 Pērkot karti jūs piekrītat kartes lietošanas nosacījumiem.