Kvests "Zāģis"

Jūsu dzīvē viss bija labi, līdz kāds narkomāns to pilnībā mainīja. Jūs gribējāt nomirt, bet pašnāvības mēģinājums lika novērtēt to, kas jums dots.

Džila un Džons dzīvo laimīgi un gaida sava dēla piedzimšanu, līdz vienu dienu ar viņiem nenotiek kas traks. Kāds narkomans nomierinošās vielas meklējumos piekauj Džilu darba vietā un viņa zaudē bērnu. Pēc šī notikuma vīrs ar sievu nolemj beigt dzīvi ar pašnāvību, bet tas viņiem neizdodas. Viņi pamostas pēc autoavārijas un saprot, lai izdzīvotu vienam nāksies dabūt laukā no seva ķermeņa dzelz stieni, bet otram nogriezt kāju. Pēc šī negadījuma viņa sāka novērtēt savu dzīvi un lemj piespiedu kārtā arī citus iemācīt to cienīt ar šāda veida izdzīvošanas gadījumiem. Tikai jūs paši lemjat, dzīvot vai nomirt. 

 

1. Kvesta istabā vienlaikus drīkst atrasties ne vairāk kā 4 un ne mazāk kā 3 cilvēki.
2. Atļautais uzturēšanās laiks kvesta istabā vienai grupai – 60 minūtes.
3. Uzdevuma izpildīšanā kvesta istabā drīkst piedalīties personas, kuras sasniegušas 16 gadu vecumu.
4. Spēlē nedrīkst piedalīties personas alkohola un narkotisko vielu reibumā. Pie ieejas darbojas FaceControl, apsardzei ir tiesības bez paskaidrojuma liegt personai piekļuvi spēlei.
5. Aizliegts ņemt līdz ieročus, nažus un citus pašaizsardzības līdzekļus.
6. Kvesta istabā nedrīkst neko fotografēt un filmēt (ar zibspuldzi vai bez tās): instalācijas, iekārtojumu, pašiem sevi.
7. Atrodoties trasē, aizliegts izmantot savus personīgos apgaismes avotus (tālruņus, kabatas lukturīšus utt.).
8. Jābūt ģērbtiem ikdienas apģērbā, iesakām vilkt apģērbu ar garām piedurknēm un garās bikses, kā arī ērtus apavus.
9. Administrācija neatbild par apģērbu nosmērēšanu.
10. Spēles dalībnieks, iegādājoties biļeti un dodoties kvesta istabā, apliecina, ka ir iepazinies ar spēles noteikumiem un uzņemas pilnu atbildību par to ievērošanu. Dalībnieks apliecina, ka neizvirzīs pretenzijas pret organizatoriem, apzinoties, ka visas darbības, skaņas, smaržas (smakas), notikumi un specefekti ir tikai un vienīgi spēle, un tās nav vērstas personīgi pret kādu no spēlētājiem. 

BRĪDINĀJUMS: spēle rada paaugstinātu emocionālo slodzi, baiļu sajūtu, kā arī ir saistīta ar atrašanos tumsā!

BRĪDINĀJUMS: pirms došanās kvesta istabā jākonsultējas ar ārstu, lai pārliecinātos, vai dalībniekam nav veselības problēmu un psiholoģisku īpatnību: bailes no tumsas, pārlieku paaugstināta uzbudinātība, histērija, lēkmes, paaugstināta nervozitāte, depresija, epilepsija, astma, klaustrofobija, citas fobijas, grūtniecība!

BRĪDINĀJUMS: dalībnieku drošībai tiek veikta videonovērošana.

BRĪDINĀJUMS: par drošības noteikumu neievērošanu dalībnieku (-us) var izraidīt no trases, neatmaksājot iegādātās biļetes cenu.

 
 

Vienkārša rezervācija!

Rezervē!

Rezervē jums ērtāko spēles laiku

Apstiprināts!

Sagaidi apstiprinājumu

Spēlē!

Baudi spēli!

Online rezervēšanas forma

Spēles reģistrācija nestrādā Internet Explorer, lūdzam, izmantot Chrome, Firefox vai etc.

Pr.Ot.Tr.Ct.Pk.Se.Sv.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Džila un Džons dzīvo laimīgi un gaida sava dēla piedzimšanu, līdz vienu dienu ar viņiem nenotiek kas traks. Kāds narkomans nomierinošās vielas meklējumos piekauj Džilu darba vietā un ...

Zāģis 2 - 4

10:15 60 € 11:45 60 € 13:15 60 € 14:45 60 € 16:15 60 € 17:45 60 € 19:15 60 € 20:45 60 € 22:15 85 € 23:45 95 €

Cenu politika

Мēs nepieņemam uz vietas


Jūs var ieinteresēt arī