Escape Room "Amnēzija"

Jūs tiekat ieslēgti eksperimentāla tipa psihiatriskās slimnīcas palātā. Jūs iegrimstat mistiskā stāstā, kurš ir pilns ar noslēpumiem un nestandarta uzdevumiem.

Jūs pamostaties svešā vietā, pavisam neatceraties kā šeit nokļuvāt. Viss atgādina slimnīcas palātu, bet ko gan jūs šeit darat? Visas durvis ir ciet, aiz logiem restes, neviens never vaļā klauvējot. Jūs esat vieni un neviens jūs nedzird. Savādas skaņas, ko jūs dzirdat un nevarat saprast - liekās vai tiešām viņas ir? 

Jūs ieslēdza eksperementākā tipa psihiatriskā slimnīcā. Mistisks stāsts, pilns ar noslēpumiem un dažādien uzdevumiem. Vāciet informāciju un atrisiniet mīklas, atrodiet, kas notika šeit. Tikai tādā veidā jums ir iespēja izkļūt ārā. 

 

Vienkārša rezervācija!

Rezervē!

Rezervē jums ērtāko spēles laiku

Apstiprināts!

Sagaidi apstiprinājumu

Spēlē!

Baudi spēli!

Online rezervēšanas forma

Spēles reģistrācija nestrādā Internet Explorer, lūdzam, izmantot Chrome, Firefox vai etc.

Jūs pamostaties svešā vietā, pavisam neatceraties kā šeit nokļuvāt. Viss atgādina slimnīcas palātu, bet ko gan jūs šeit darat? Visas durvis ir ciet, aiz logiem restes, neviens ne…

Amnēzija 2 - 4

10:30 50 € 12:00 50 € 13:30 50 € 15:00 50 € 16:30 50 €18:00 70 € 19:30 70 € 21:00 70 €

Cenu politika

Mūsu mājas lapā nevar rezervēt un apmaksāt spēli ar "Dāvanu serviss", "Lieliska dāvana", "Dāvanu sala" vai jebkuru citu servisu dāvanu kartēm. 

Tiek pieņemtas tikai EscapeRoomMap.lv dāvanu kartes! 

Мēs nepieņemam uz vietas

No Game Amnēzija promo video


Jūs var ieinteresēt arī