Kvests "Nāves stara projekts"

Ir 1942. gads. Nacistu kontrolētajā Auchiburgas daļā, nu jau iznīcinātajā laboratorijā vācu labākie Zinātnieki veiksmīgi īstenoja kārtējo nereālo projektu. Viņi radīja Nāves Stara Lielgabalu, kas šobrīd atrodas Auchiburgā, un kura unikālā enerģijas kapsula ir tik jaudīga, ka tā varētu apgādāt ar siltumu un elektrību tāda izmēra pilsētu kā Londonu veselu mēnesi. Šīs kapsulas iegūšana un nodošana sabiedroto rokās ir vitāla, ne tikai tāpēc, ka bez tās Nāves Stara Lielgabals nevar darboties, bet šāds enerģijas lādiņš ir nenovērtējams dārgums sabiedroto arsenālā. Jūsu uzdevums ir doties uz Auchiburgu, iegūt šo Enerģijas Lādiņu un dzīviem izkļūt no Pilsētas, lai to nodotu Sabiedrotajiem.

KVESTS:
Šis ir ļoti pilnvērtīgs vairākslāņu uzdevums. Jums būs jārisina ne tikai pamatuzdevums, kas sastāv no 7 iekšas lokāciju posmiem, bet paralēli tam jums vēl būs jāpievērš uzmanība robežu šķērsošanas atļaujām, kā arī jāpārbauda savas zināšanas par Auchiburgas slepenajiem tuneļiem un ejām.

SVARĪGI!

*Kompānija ir tiesīga pieprasīt 40% priekšapmaksu ar rēķinu, kā garantiju, ka Jūs ieradīsities, spēles atcelšanas termiņš ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms spēles, un ja spēle tiek atcelta vēlāk, spēles apmaksu kompānija ir tiesīga neatgriezt!

*Lūgums ierasties vismaz 20 minūtes pirms rezervētā laika. Tu nevarēsi piedalīties spēlē, ja ieradīsies 15 minūtes pēc rezervācijās sākuma laika.

Vienkārša rezervācija!

Rezervē!

Rezervē jums ērtāko spēles laiku

Apstiprināts!

Sagaidi apstiprinājumu

Spēlē!

Baudi spēli!

Online rezervēšanas forma

Spēles reģistrācija nestrādā Internet Explorer, lūdzam, izmantot Chrome, Firefox vai etc.

Ir 1942. gads. Nacistu kontrolētajā Auchiburgas daļā, nu jau iznīcinātajā laboratorijā vācu labākie Zinātnieki veiksmīgi īstenoja kārtējo nereālo projektu. Viņi radīja Nāves Stara Lielgabalu, kas &sc…

Nāves stara projekts 1 - 10

10:00 40 €12:00 40 €14:00 40 €16:00 40 €18:00 40 €

Cenu politika

Мēs nepieņemam uz vietas


Jūs var ieinteresēt arī